łazienka dla całej rodziny

Urządzając łazienkę dla całej rodziny, musimy mieć na uwadze każdego domownika. Małe dzieci łatwiej jest wykąpać w wannie, z kolei dorośli potrzebują wziąć szybki prysznic przed pracą. Świetnie jeśli mamy dużą łazienkę i możemy zainstalować obydwa rozwiązania. Jeśli jednak nasza łazienka jest niewielka, warto zdecydować się na prysznic z głębokim brodzikiem.

Łazienka z głębokim brodzikiem

Głębokie brodziki łączą w sobie zalety wanien i kabin prysznicowych. To znaczy, że sprawnie wykąpiemy w nich dziecko, a także weźmiemy szybki prysznic, bez problemu zrobimy ręczne pranie lub namoczymy zabrudzone ubrania. Brodziki głębokie dostępne są w wielu rozmiarach i kształtach. Narożne półokrągłe i kwadratowe najlepiej sprawdzą się we wnętrzach, gdzie liczy się każdy centymetr. Jeśli mamy trochę więcej przestrzeni możemy zdecydować się na brodzik prostokątny, lub okrągły. Brodziki kwadratowe i półokrągłe zwykle są dostępne w wymiarach 80×80, 90×90 oraz 100×100, z kolei brodziki prostokątne występują zazwyczaj w modelach 100×80, 100×90 a nawet 120×80. Głębokość brodzika może sięgać do 30 cm.

łazienka z głębokim brodzikiem

Dodatkowe wyposażenie

Jeśli lubimy relaksować się pod prysznicem, możemy zdecydować się na brodzik z siedziskiem, dzięki któremu będziemy mogli kąpać się w wygodnej pozycji. Jeśli zależy nam na przestrzeni pod prysznicem, możemy zakupić składane siedzisko. W sklepach dostępne są również panele natryskowe wyposażone w wiele funkcji – hydromasaż, radio, saunę.

Zastanawiając się nad rozwiązaniem dla naszej łazienki warto wybrać brodzik i kabinę tego samego producenta. Da nam to pewność, że elementy pasują do siebie idealnie, a woda nie przecieka. W ofercie firmy Deante znajdziemy duży wybór produktów świetnej jakości – brodziki i kabiny w różnych kształtach i rozmiarach, a także interesujące akcesoria prysznicowe, armaturę i zestawy prysznicowe.

Oryginalne modele

Niektóre modele brodzików posiadają wstępy antypoślizgowe, a niektóre regulowane nóżki, które zwiększają komfort kąpieli. Deante jest polską marką, obecną od 25 lat na rynku. Brodziki z Deante są tworzone przez młodych projektantów, dzięki czemu wyróżniają się nowoczesnym i niepowtarzalnym designem.